Pomoc

Dodatkowe pytania? Jesteśmy do dyspozycji

Pytania oraz pomoc

Zadzwoń

Nasi Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji

Mail

W wypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji

Jesteśmy punktem odniesienia dla medycyny i e-Zdrowia w Polsce. Zebraliśmy najbardziej renomowanych specjalistów, aby stworzyć zespół najlepszych lekarzy, który świat medycyny ma do zaoferowania. Kluczowym problemem, jaki chcemy rozwiązać, jest znalezienie najlepszej opieki medycznej w przypadku złego stanu zdrowia, w możliwie najkrótszym czasie. Jesteśmy tutaj, aby ułatwić Ci kontakt z medycyną i poprowadzić Cię optymalną ścieżką powrotu do zdrowia.

Nie jesteśmy firmą ubezpieczeniową, forum pacjentów, a na pewno nie jesteśmy kolejną listą lub katalogiem lekarzy online.

Lekarze nie mogą stać się częścią naszego zespołu po prostu przez dokonanie opłaty, są oni wybierani przez nas z najwyższej półki.

Kluczową różnicą jest to, że w Spotmedica mamy tylko doświadczonych lekarzy. Wszyscy specjaliści medyczni wchodzący w skład naszego zespołu medycznego, wszystkie obsługiwane przez nas placówki medyczne przeszli rygorystyczny proces wdrożenia, który zapewnia ten poziom jakości
Tak, wszyscy nasi specjaliści oferują jedynie prywatną pomoc medyczną. Wielu z nich świadczy również publiczne usługi medyczne, jednak nie mamy możliwości rejestracji Pacjentów w odrębnych systemach rezerwacji, w tym poprzez system NFZ. Zapewniamy dostęp do prywatnej medycyny, dzięki czemu możesz wybrać najlepszego specjalistę do konkretnego przypadku, w możliwie najszybszym terminie, z możliwością wyboru wygodnej dla Ciebie godziny i dnia wizyty.

Udział w sieci medycznej Spotmedica odbywa się wyłącznie na zaproszenie. To nic nie kosztuje.

Wszyscy lekarze, którzy spełniają nasze kryteria, mogą zostać bezpłatnie zaproszeni do współpracy, ponieważ uważamy, że pacjenci mają prawo dostępu do wiarygodnych informacji.

Każdy lekarz ma również możliwość wyboru dodatkowych usług, takich jak dostosowane do potrzeb cyfrowe pakiety marketingowe, telerejestracja, telemedycyna, jeśli tak zdecydują.

Nasza usługa dla Pacjenta jest nieodpłatna. Pacjent ponosi jedynie koszty związane z kosztem umówionej wizyty oraz zaordynowanych zabiegów.

Telefoniczna obsługa Rejestratorów Medycznych, potwierdzenia SMS, przypomnienia o wizycie są dla Pacjenta nieodpłatne. 

Nasz zespół obsługi klienta chętnie pomoże Ci znaleźć odpowiedniego specjalistę.

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem +48 22 39 09 202 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres pomoc@spotmedica.com.

Nasz zespół pomoże ci wybrać najlepszego lekarza w specjalizacji, której potrzebujesz, w dowolnej lokalizacji i skontaktuje Cię z nimi, abyś mógł umówić się na wizytę.

Medycyna to indywidualna praca nad każdym Pacjentem.

Niestety, to oznacza że ostateczna godzina potwierdzenia może być różna. W dniu złożenia rezerwacji, wypełniane są wszystkie dostępne miejsca (sloty). Następnie w dniu rezerwacji, poszczególne rezerwacje i sloty są grupowane ponieważ w toku pracy placówki, poszczególne rezerwacje zostają anulowane lub edytowane. 

Prosimy, aby stosować się do aktualnej godziny wskazanej w SMS z potwierdzeniem rezerwacji lub do wskazań poszczególnych placówek medycznych, które mogą używać innego kanału komunikacji z Pacjentem, niż narzędzia oferowane przez Spotmedica. 

Część placówek medycznych, posiada tak duże obłożenie, że wszelkie rezerwacje wymagają potwierdzenia od Pacjenta w chwili dokonywania rezerwacji. 

Dzięki temu procesowi, możemy zaoferować najszybszą dostępność, ponieważ nie dopuszczamy do przyjmowania rezerwacji niepotwierdzonych lub fikcyjnych lub powielonych. 

Jeśli oferta na to pozwala, to z przyjemnością przełożymy rezerwację na termin jaki najbardziej odpowiada Pacjentowi.

Tak. Uprzejmie prosimy o zgłaszanie wszelkich anulacji, ponieważ zwolniony termin zostanie zaoferowany kolejnemu Pacjentowi.

Zależy nam na świadczeniu wysokiej jakości usług.

Zachęcamy do dzielenia się wszelkimi uwagami na temat procesów rezerwacji, za które odpowiadamy.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą Polityka w tym miejscu:

Dane osobowe oraz regulamin.

Chętnie odpowiemy też na wszelkie pytania związane z bezpieczeństwem Twoich danych. 

Kontakt: pomoc@spotmedica.com

W każdej chwili możesz zgłosić się do naszego Inspektora Danych Osobowych i poprosić o wykasowanie Twoich danych osobowych oraz danych medycznych.

Chętnie odpowiemy też na wszelkie pytania związane z bezpieczeństwem Twoich danych. 

 

Kontakt:

pomoc@spotmedica.com