Dane Twoje i Twoich pacjentów są u nas bezpieczne

 • Dane, które wprowadzasz, pozostają Twoją wyłączną własnością
 • Wszystkie informacje są zaszyfrowane i bezpieczne
 • Serwis Spotmecica nie udostępnia ani nie sprzedaje Twoich danych

Jesteś wyłącznym właścicielem swoich danych

Chcemy rozwiać jakiekolwiek wątpliwości, które mógłbyś mieć w związku z bezpieczeństwem powierzonych nam danych.

Naczelna zasada brzmi:
Wszystko, co wprowadzisz do systemu pozostaje twoją wyłączną własnością
Twoje dane nie zostaną udostępnione ani rozdytrybuowane.
Oznacza to, że nigdy nie udostępnimy ani nie sprzedamy Twoich danych osobom trzecim, innym gabinetom, klinikom ani lekarzom.

Dane pacjentów z serwisu Spotmedica również należą do Ciebie

Mamy nadzieję, że nie masz już wątpliwości odnośnie bezpieczeństwa danych swoich pacjentów. A jak wygląda sprawa z danymi nowych pacjentów, którzy trafiają do Ciebie za pośrednictwem serwisu Spotmedica?

Twoi dotychczasowi pacjenci i pacjenci pozyskani z serwisu Spotmedica zapisywani są w osobnych bazach danych, które nigdy się ze sobą nie wymieszają. Do obydwu stosują się te same zasady bezpieczeństwa.

Jedyna różnica polega na tym, że do pacjentów, którzy dotarli do Ciebie za pośrednictwem serwisu Spotmedica, wysyłamy od czasu do czasu oferty promocyjne przypominające o Twoich usługach.
Mamy nadzieję, że nie masz już wątpliwości odnośnie bezpieczeństwa danych swoich pacjentów. A jak wygląda sprawa z danymi nowych pacjentów, którzy trafiają do Ciebie za pośrednictwem serwisu Spotmedica? Twoi dotychczasowi pacjenci i pacjenci pozyskani z serwisu Spotmedica zapisywani są w osobnych bazach danych, które nigdy się ze sobą nie wymieszają. Do obydwu stosują się te same zasady bezpieczeństwa. Jedyna różnica polega na tym, że do pacjentów, którzy dotarli do Ciebie za pośrednictwem serwisu Spotmedica, wysyłamy od czasu do czasu oferty promocyjne przypominające o Twoich usługach.
Dane Twoich pacjentów
 • Żadna część Twoich danych nie jest udostępniana ani sprzedawana osobom trzecim
 • Spotmedica nie wysyła wiadomości promocyjnych do Twoich pacjentów (możesz natomiast sam przesyłać swoim pacjentom spersonalizowane oferty promocyjne)
 • Inne kliniki i lekarze nie mają wglądu do Twoich danych (chyba, że zezwolisz im na dostęp w celu zarządzania gabinetem)
Dane pacjentów ze Spotmedica
 • Żadna część Twoich danych nie jest udostępniana ani sprzedawana osobom trzecim
 • Wysyłamy oferty promocyjne tylko do tych pacjentów, którzy wyrazili taką chęć (mogą z tego zrezygnować w każdym momencie)
 • Masz dostęp tylko do informacji, które sam wprowadziłeś. Nie masz dostępu do informacji wprowadzonych przez innych lekarzy w serwisie

Twoje dane są bezpieczne z Microsoft Azure

Korzystamy z jednego z najlepszych i najbardziej godnych zaufania serwisów zabezpieczania baz danych, by zagwarantować stuprocentowe bezpieczeństwo danych Twoich i Twoich pacjentów.

Przechowywanie danych w chmurze umożliwia Ci nieograniczony dostęp z każdego miejsca na świecie i ze wszystkich urządzeń. Jednocześnie zabezpiecza przed utratą i kradzieżą danych oraz nie pozwala na nieuprawniony dostęp.

Z Microsoft Azure Twoje dane są chronione m.in. poprzez ciągłe tworzenie kopii zapasowej oraz profesjonalny firewall.

Zadbaj o zgodność z RODO


Zapewnimy Ci dostęp do kalendarza online. W wyniku tego uzyskujesz dostęp do narzędzia, które pozwoli Ci spełnić warunki bezpieczeństwa:
 • przechowywania,
 • usuwania i tworzenia kopii zapasowych danych,
które są wymagane przez RODO
Wymogi
RODO

Terminarz tradycyjny (papierowy)

Darmowe aplikacje (Kalendarz Google)
Płatne aplikacje (Excel, Access, itd.)
Terminarz elektroniczny
Rejestr
Szyfrowanie
Pozwolenia
Kopie zapasowe
Historia

Bardzo poważnie traktujemy Twoją prywatność

Usługi serwisu Spotmedica, takie jak np. elektroniczny terminarz, zostały zaprojektowane w celu zapewnienia wygody użytkowania oraz maksymalnego bezpieczeństwa Twoich danych. Oto, w jaki sposób ułatwiamy Ci pracę i zapewniamy bezpieczeństwo danych.

Bezpieczny

Jesteś wyłącznym właścicielem swoich danych. Ani my, ani nikt inny nie ma do nich dostepu. Jeżeli jednak chcesz, możesz udzielić pozwolenia dostępu do swojego terminarza online asystentce lub sekretarce, by usprawnić działanie gabinetu.

Zabezpieczony

Twoje dane chronione są skryptem 256-bitowym, co zabezpiecza je przed nieuprawnionym dostępem. Jednocześnie, dzięki usłudze przechowywania danych w chmurze Microsoft Azure, Ty sam masz dostęp do swoich danych z każdego miejsca na świecie i ze wszystkich urządzeń.

Kontakt

Jesteśmy dumni ze sposobu, w jaki budujemy relację z pacjentami – pozostajemy w kontakcie, jednak nie narzucamy się. Oferty promocyjne przesyłamy wyłącznie tym pacjentom, którzy wyrazili taką chęć.

W wypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu: