Rezerwacje

Najlepsze rozwiązanie dla Twojej placówki

Jak to działa?

Spotmedica powstała w oparciu o myśl, że miejsce zamieszkania Pacjenta nie powinno ograniczać jakości jej opieki. W rezultacie naszą misją jest zebranie najlepszych umysłów medycznych, aby uzyskać właściwą diagnozę i ustalić najskuteczniejsze leczenie, bez względu na to, gdzie mieszkasz. Z dumą oferujemy różnorodne usługi, które koncentrują się na zapewnieniu najlepszej opieki i najszybszego powrotu do zdrowia.

Rezerwacje

Dokonujesz rezerwacji w wygodnym terminie dla Ciebie. Udostępniamy możliwość dokonania rezerwacji tradycyjnej (gabinetowej) oraz rezerwacji zdalnej konsultacji. Uzyskujesz możliwość szybkiego i ciągłego kontaktu z Twoim lekarzem.
Dbamy, aby wszelkie rezerwacje zostały potwierdzone.

System rezerwacji wyśle do Ciebie SMS ze szczegółami rezerwacji, następnie będziemy przypominali o nadchodzącym terminie wizyty.

Część wizyt będzie wymagała opłaty z góry. O wszystkich typach płatności informujemy w zasadach poszczególnych ofert.

Eksperci

Dopasowujemy Twój przypadek do najbardziej odpowiedniego eksperta medycznego, który szczegółowo analizuje Twoją diagnozę i plan leczenia.

Nie powielasz wizyty, nie będziesz musiał odwiedzać drugiego lekarza w celu uzyskania opinii. W części przypadków uzyskasz pomoc zdalnie, bez wychodzenia z domu.

Po prostu udziel nam zgodę na zbieranie Twoich danych medycznych, a my będziemy upoważnieni, aby zrobić całą resztę – z całkowitą pewnością i bez żadnych kosztów.

Otrzymasz szczegółowy, łatwy do zrozumienia raport z zaleceniami naszych ekspertów.

Komunikacja

Krótka wizyta u lekarza nie daje wystarczająco dużo czasu, aby uzyskać odpowiedź na wszystkie pytania, a informacje w internecie mogą być mylące.

Następnym razem, gdy będziesz mieć pytania dotyczące stanu zdrowia lub leczenia, zapytaj eksperta.

Dzięki usłudze zdalnych konsultacji możesz omawiać swoje pytania i wątpliwości ze specjalistą przez telefon. odpowiedzi eksperta w łatwym do zrozumienia raporcie. Bez niepotrzebnego martwienia się, zastanawiania i wędrowania po sieci.

Nowoczesna medycyna

Uzyskujesz szybką pomoc zawsze kiedy jej potrzebujesz. 

Dokonujesz rezerwacji stacjonarnych bez zbędnego oczekiwania i kolejek. Następnie utrzymujesz zdalny kontakt ze specjalistami, wprost z twojego smartfona. Uzyskujesz spokój oraz pewność, ponieważ posiadasz pełne i wartościowe dane na temat swojego zdrowia. 

Twoja dokumentacja medyczna znajduje się w jednym miejscu i udostępniasz ją wybranym przez Ciebie lekarzom, dzięki czemu stawiane przez nich diagnozy są szybsze i bardziej trafne. 

Koszt usługi

Nasza usługa przygotowania Pacjenta do wizyty, wprowadzenia w świat procedur medycznych, jest nieodpłatna. Ponosisz jedynie koszty umówionej wizyty oraz wykonywanych zabiegów.

Staramy się, aby oferowane przez nas stawki usług medycznych były możliwie najbardziej atrakcyjne i nie stanowiły bariery dostępu do zdrowia. 

Masz również możliwość regulowania płatności poprzez Towarzystwa Ubezpieczeniowe współpracujące z naszą firmą. Nie mamy jednak możliwości obsługiwania rezerwacji poprzez NFZ.

Pytania oraz pomoc

Zadzwoń

Nasi Rejestratorzy Medyczni pozostają do Państwa dyspozycji

Mail

W wypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji

Pozostań z nami w kontakcie, otrzymuj najnowsze informacje z zakresu zdrowia.