Telekonsultacje

System w Twojej placówce

Outsoursing platformy telemedycznej

Partner otrzymuje:

Outsourcing systemu

Dostęp do pełnego systemu w modelu white label wraz z usługami telemedycznymi i usługami obsługi rezerwacji: potwierdzenia, koordynacja pobierania płatności.

Dopasowany system

Dopasujemy do Twoich potrzeb i brandu platformę telemedyczną z opcją konsultowania własnych Pacjentów oraz Pacjentów dostarczonych przez inne systemy rezerwacji.

Integracja

Integracja ze środowiskiem programowania Partnera. Podstawowe usługi oraz świadczenia będziesz prowadził w dotychczasowym oprogramowaniu. Nasz system zwiększy Twoje możliwośći

Wsparcie merytoryczne

Służymy wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie wdrożenia i dalszej współpracy. Zależy nam, aby system był w pełni wykorzystany w Twojej placówce.

Zwiększ swoje możliwości

Zdobądź nowoczesną technologię bez ponoszenia stałych kosztów.

Zapłacisz jedynie prowizję za zrealizowane zdalne konsultacje.

Zapraszamy

Do kontaktu

Pytania

Nasi Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji

Klikając w przycisk „Proszę o kontakt” wyrażasz dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu obsługi Twojego zgłoszenia przez Meditrip Sp. z o.o. Szczegółowe informacje o zasadach ochrony Twoich danych osobowych i przysługujących Ci prawach znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Zdalna opieka medyczna, stały monitoring Pacjenta, bez wychodzenia z domu.

Usługa telemedyczna, to Zdalna Opieka Medyczna która pozwala na monitoring stanu zdrowia pacjenta oraz wykonanie badań profilaktycznych oraz badań kontrolnych poza w domu pacjenta lub poza środowiskiem szpitalnym. Ten sposób świadczenia opieki jest możliwy dzięki przenośnym urządzeniom medycznym, rejestrującym określone parametry życiowe. Wyniki badań są przesyłane do wiedzy lekarza prowadzącego, gdzie poddawane są analizie.

Wynajęcie platformy do telemedycyny, pozwoli Państwu na szybkie poszerzenie oferty swoich usług. Outsoursing gotowej platformy telekonsultacyjnej to natychmiastowe dotarcie do nowych pokładów dotąd nie obsługiwanych.

Outsoursing rozwiązań telemedycznych powoli Państwo cieszyć się z zawsze aktualnej wersji oprogramowania. Na dynamicznie rosnącym rynku usług telemedycznych, rośnie liczba urządzeń mHealth. Każde nowe rozwiązanie wymaga integracji ze środowiskiem w którym prowadzą Państwo swoją działalność. Najem gotowej platformy, to gwarancja stabilności działania systemu, przez darmowe aktualizacje oprogramowania.

Cena najmu platformy jest elastyczna. Skomponujemy ofertę bazując na przewidywanej liczbie wykonanych konsultacji, liczbie personelu medycznego oraz liczbie wkomponowanych do Platformy indywidualnych rozwiązaniach.